Bydlení Vinoř

Bydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení VinořBydlení Vinoř
DeveloperUnistav
Dispozice
Velikost - m2
Volnýchna dotaz
Cenajiž od na dotaz
Kontaktujte developera:
277 271 850
 
Popis projektu
Luxusní rodinné domy s balkonem nebo terasou a zahradou za cenu klasického bytu v Praze! Tak přesně ty vyrůstají v atraktivní lokalitě Prahy 9, která patří mezi nejoblíbenější lokality současnosti. Projekt Bydlení Vinoř nabídne celkem 6 rodinných domů a 22 řadových domů doplněných o zahrady, které mohou splnit i vaše sny o dokonalém bydlení v bezprostřední blízkosti přírody. Novostavby se mohou pochlubit vysokými standardy vybavení i kvalitními zateplovacími systémy, které ročně ušetří zajímavý finanční obnos. Dispozice jednotlivých domů lze však i nadále upravovat dle požadavků klientů. Kromě moderních domů jsou zde k prodeji nabídnuty také rozlehlé stavební pozemky. Vše samozřejmě doplňují nově vybudované inženýrské sítě a pozemní komunikace. Další výhodou tohoto místa je jeho veškerá občanská vybavenost i výborná dopravní dostupnost po okolí i do samotného centra Prahy. Naleznete zde mateřské i základní školy, multifunkční halu, golfový areál, volejbalové a tenisové kurty, dva zámky včetně zámecké obory, kavárny, restaurace i řadu nákupních center. Do centra Prahy se dostanete pohodlně automobilem za pouhých 20 minut. Projekt Bydlení Vinoř má být dokončen v červnu roku 2013, prodej rodinných domů a pozemků byl však již zahájen!
Lokalita projektu
Lokalita: Praha 9
 
 
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše požadavky
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2018

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.