Obytný areál Budějovická

Obytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál Budějovická
Developer
Dispozice
Velikost - m2
Volnýchna dotaz
Cenajiž od na dotaz
Kontaktujte developera:
277 271 850
 
Popis projektu
Tři bytové komplexy v uzavřeném areálu nabízející moderní bytové zázemí. Tak přesně tímto projektem vás může v plné míře uspokojit developerská skupina GARTAL, jež se zaměřila na několik důležitých věcí. Nabídnout potenciálním rezidentům kvalitní obydlí v kombinaci s klidem a soukromým.
To se podařilo prostřednictvím tohoto projektu, který čítá 38 bytových jednotek, 13 ateliérů a 36 parkovacích stání. Převážně dispozice 1+kk dokáží uspokojit každého, jelikož jsou spojeny s podlahovou plochou 17 – 84 m2.
Investujte proto do bydlení, kde se budete cítit dobře a vše potřebné máte na dosah ruky. Právě takový je Obytný areál Budějovická, jehož kouzlu odolá jenom málokdo. Jeho dokončení je plánováno na čtvrté čtvrtletí roku 2018. Přátelská cena, moderní interiéry a praktické využití každého volného místa. To je bydlení, o němž sní bezpochyby každý.
Lokalita projektu
Lokalita: Praha 4
 
 

Ceník projektu Obytný areál Budějovická

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše požadavky
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2019

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.