Obytný areál Budějovická

Obytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál BudějovickáObytný areál Budějovická
Developer
Dispozice
Velikost - m2
Volnýchna dotaz
Cenajiž od na dotaz
Kontaktujte developera:
277 271 850
 
Popis projektu
Tři bytové komplexy v uzavřeném areálu nabízející moderní bytové zázemí. Tak přesně tímto projektem vás může v plné míře uspokojit developerská skupina GARTAL, jež se zaměřila na několik důležitých věcí. Nabídnout potenciálním rezidentům kvalitní obydlí v kombinaci s klidem a soukromým.
To se podařilo prostřednictvím tohoto projektu, který čítá 38 bytových jednotek, 13 ateliérů a 36 parkovacích stání. Převážně dispozice 1+kk dokáží uspokojit každého, jelikož jsou spojeny s podlahovou plochou 17 – 84 m2.
Investujte proto do bydlení, kde se budete cítit dobře a vše potřebné máte na dosah ruky. Právě takový je Obytný areál Budějovická, jehož kouzlu odolá jenom málokdo. Jeho dokončení je plánováno na čtvrté čtvrtletí roku 2018. Přátelská cena, moderní interiéry a praktické využití každého volného místa. To je bydlení, o němž sní bezpochyby každý.
Lokalita projektu
Lokalita: Praha 4
 
 

Ceník projektu Obytný areál Budějovická

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše požadavky
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.