Byty Klecany

Park KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark Klecany
Developer
Dispozice
Velikost - m2
Volnýchna dotaz
Cenajiž od na dotaz
Kontaktujte developera:
277 271 850
 
Popis projektu
Využijte jedinečné příležitosti bydlet v blízkosti hlavního města Prahy a zároveň si dopřávat příjemného prostředí a dostatku klidu. To a ještě mnohem více vám může zprostředkovat developerský projekt Zelený park Klecany, který je zhmotněn ve formě bytového komplexu moderního vzhledu.

Objekt, který disponuje 150 bytovými jednotkami o dispozičním členění od 1+kk po 4+kk s maximální velikostí bytu 80,17m2. Stejný počet stání pro automobily koresponduje i s možností pořízení komerčních prostor a vynikající ekologickou čistotou okolí.

Právě překrásné a poklidné prostředí se vším všudy hovoří pro Zelený park Klecany. V blízkosti objektu se nachází řeka Vltava, ale také dětské hřiště, cyklostezka a spousta zeleně. Využít můžete nedaleké obchodní centrum Letňany, ZOO, sportovní areály, plavecké bazény nebo fitness centrum.
Vše je dostupné prostřednictvím místní autobusové dopravy nebo s pomocí vlastního automobilu, kde vás v okrajové části nebudou trápit jakékoliv nekonečné kolony.

Zelený park Klecany, to je útulné a velice komfortní bydlení, které je dotaženo do posledního detailu. Vhodně naplánované bytové jednotky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří touží po prostorné terase a špičkových komunálních službách. Bydlení, s pomocí něhož máte vše na dosah ruky.
Lokalita projektu
Lokalita: Klecany
 
 

Ceník projektu Park Klecany

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše požadavky
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2018

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.