Kontaktujte developera:
222 700 034

Crestyl

Většina těch nejúspěšnějších developerských projektů má jednoho společného developera. Tím není nikdo jiný, než velmi úspěšná společnost Crestyl Real estate s.r.o., která na našem trhu působí od roku 1996. Za tu dobu realizovala, jak celou řadu úspěšných projektů které byly zaměřeny na bydlení, tak i projektů zaměřených na komerční sféru. Do jejího portfolia však patří i dva úspěšné hotelové komplexy.

Základem jejího úspěchu je zcela jistě moderní architektura, která v sobě kombinuje nadčasové prvky, s řadou přírodních materiálů. To vše je dotaženo k naprosté dokonalosti díky spolupráci s mnohými předními architekty, kteří díky svým zkušenostem dokážou perfektně vyladit samotný exteriér, tak i interiéry všech projektů.

S moderní architekturou souvisí i šetrné zasazení do krajiny, což bylo u všech projektů s úspěchem realizováno. I díky tomu může být společnost Crestyl členem České rady pro šetrné budovy, která se právě rozvojem šetrné architektury a udržitelného stavebnictví pravidelně zabývá.

Současné portfolio společnosti nabízí více než 3 000 rezidenčních jednotek, mezi které patří jak velmi luxusní byty pro ty nejnáročnější klienty, tak i celá řada pozemků připravených pro výstavbu rodinných domů. Řada realizovaných projektů se dočkala spousty ocenění v prestižních soutěžích. Mezi ty rozhodně patří:

  • Nejlepší z realit – Best of Realty
  • Realitní projekt roku
  • CIJ Awards
  • Construction and Investment Journal
  • Best of Reality Nomination
  • Zlatá pecka

I tyto ocenění pro celou řadu projektů jsou důkazem, že tento developer svou práci skutečně umí. To ostatně potvrzují i samotní zájemci o bydlení, jelikož byty právě od této společnosti patří na trhu mezi ty nejvyhledávanější. Vždy totiž dokážou pro každého zájemce nabídnout něco navíc. Něco, co ostatním bytům a developerům zkrátka chybí.

Lokalita: Praha 5
Již od na dotaz
 
 
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.