Developeři

Developerská společnost FINEP byla založena roku 1995 a do dnešního dne je již autorem 6 000 moderních bytů a nejrůznějších developerských projektů. Tato pražská společnosti si vybudovala silnou klientelu a byty od společnosti FINEP patří v současné době mezi nejlepší možnou investici. Tato firma se zaměřuje na výstavbu širokého spektra nemovitostí v těch nejatraktivnějších lokalitách po celé Praze a na Slovensku. Nejrozšířenější jsou novostavby v Praze, které jsou navrhovány věhlasnými architekty a designéry. Reality od společnosti FINEP jsou známé svým exkluzivním vzezřením, nadstandardním vybavením a moderní architekturou. Mezi unikátní projekty patří například Malý Háj – Praha 10 (Štěrboholy), Kaskády Barrandov – Praha 5, Bytový Park Prosek – Praha 9 (Střížkov), Na Hvězdárně – Praha 5 (Velká Chuchle), Bydlení Nad Přehradou – Praha 10 (Hostivař), Harfa Park – Praha 9 (Vysočany) a Britská čtvrť – Západní Město. FINEP nabízí také družstevní bydlení – Bytové družstvo Habr, Družstevní byty Barrandov a Družstevní byty Prosek. Bydlete kvalitně i vy. 

Kontaktujte developera:
800 558 888
 

SEKYRA Group a.s. je společnost, která je členem nizozemské developerské skupiny Sekyra Group Real Estate a na českém a slovenském trhu působí více než 17 let. Specializací této společnosti jsou především realitní investice, návrh a realizace moderních developerských projektů, revitalizace bytů a pozemků a kompletní development komerčních nemovitostí. SEKYRA patří k největším developerským firmám v ČR.

Kontaktujte developera:
800 966 669
Seznam projektů:
 

Mezinárodní developerská společnost Avestus Real Estate – dříve známá také jako Quinlan Private Golub – patří mezi jedny z nejúspěšnějších developerů střední a východní Evropy a na český trh vstoupila v roce 2000. Společně se vznikem nového obchodního jména společnosti, vznikla také partnerská firma Avestus Capital Partners, která se specializuje na poradenství v oblasti realitních investic, financování a správy nemovitostí. 

Kontaktujte developera:
222 700 805
Seznam projektů:
 

Developerská společnost Property Solutions se zabývá výstavbou, modernizací a pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostorů. Nabízí i řadu doplňujících služeb, například finanční poradenství v oblasti služeb a marketingu nebo vlastní realitní kancelář. Tato společnost je autorem úspěšných projektů, jako je nákupní centrum Palladium a slavný Jubileum House. Reality Property Solutions jsou architektonickými skvosty s nádechem futurismu a moderny.

Kontaktujte developera:
277 271 775
Seznam projektů:
 

Společnost Debra Fabrik s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1994 a tvoří spolu s dceřinými společnostmi silnou skupinu, která se zaměřuje na výrobu, montáž a realizaci dřevostaveb na bázi sendvičové konstrukce. Tato konstrukce bývá po právu označována za technologii DEBRA. V nabídce jsou různé typové domy. Například rodinné domy, kde je více prostoru pro kvalitní a pokojený život. Mezi nejúspěšnější projekty Debra Fabrik patří Rodinné domy Chýně.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Společnost Star Group Ltd. se poprvé objevila na českém trhu v roce 2003 a od té doby sbírá jedno ocenění, za druhým. Společnost tvoří nejen významní investoři, kteří čerpají nápady především na zahraničních realitních trzích, ale také kreativní manažeři, jež dokáží pružně přizpůsobovat developerské projekty současným potřebám klientů a moderním trendům. Toto důmyslné spojení tak vede k realizaci unikátních developerských projektů, které nemají obdoby

Kontaktujte developera:
222 700 007
Seznam projektů:
 

Co charakterizuje společnost Daramis Group? Vytříbený smysl pro detail, atraktivní pražské lokality, vysoké standardy vybavení bytů a průběžné přizpůsobování se nejnovějším trendům v bytové výstavbě. Právě tato slovní spojení vystihují úspěšnou českou developerskou skupinu, která na českém trhu působí již od roku 2000. Společnost sídlí v Praze a na svém kontě má desítky veleúspěšných projektů.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Společnost Doma je Doma působí na českém trhu již od roku 1999. Ve spolupráci s předními architekty, bytovými designéry a experty na problematiku bydlení vytváří unikátní projekty v neméně unikátních lokalitách České republiky.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Úspěšná developerská společnost MS Development patří mezi stálice na českém developerském a realitním trhu. Působí zde totiž již dvacet let a za tu dobu vytvořila několik stovek nových bytů po celé České republice. Společnost se však zaměřuje nejen na originální developerské projekty (Zahrada To Je Život, Park Hloubětín), ale také na revitalizaci a modernizaci nejrůznějších objektů, náměstí a areálů.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Společnost BEMETT, a.s. je jednou z předních českých developerských společností, která se specializuje na výstavbu nejlevnějších nových bytů a nízkoenergetických řadových rodinných domů. BEMETT působí na českém trhu již dvacet let a za dobu své působnosti úspěšně zkolaudoval přes 1200 bytových jednotek, horských apartmánů a rodinných domů. Vyberte si z nabídky nejlevnějších bytů v Praze a jejich příměstských lokalit, s dobrou dopravní dostupností – například nové byty Jinočany. Pro všechny, kteří se starají o životní prostředí, je pak bydlení v nízkoenergetických řadových domkách v obci Rudná – Drahelčice, která se nachází pouhých 5 km od Prahy.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Vize developerské společnosti JRD je založena na dokonalém splynutí s přírodou, moderní architektuře a vytváření komfortního bydlení pro nejrůznější skupiny rezidentů. Naplnění těchto cílů se odráží v jednotlivých projektech této společnosti, které v sobě snoubí dokonalou architekturu, vysoké standardy vybavení jednotlivých domů a bytových jednotek i jedinečné splynutí s okolní přírodou. Když se k těmto výhodám přidá navíc ještě nízkoenergetický standard, ve kterém jsou jednotlivé byty vystavěny, o dokonalém a nadmíru komfortním bydlení již nemůže být pochyb.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Úspěšná developerská společnost YIT Stavo konečně pronikla také na české trhy. Za našimi hranicemi již společnost staví ve více, než 14 světových metropolích, a Česká republika samozřejmě nemůže být výjimkou. Nízkoenergetické projekty inspirované finskou architekturou představují dokonalé splynutí nadčasového stylu a všudypřítomné pohody, kterou ocení také náročnější rezidenti. Vysoké standardy vybavení, výjimečné lokality i veškerá občanská vybavenost v okolí dělají z projektů společnosti YIT naprosté unikáty.

Kontaktujte developera:
277 271 784
Seznam projektů:
 

Brněnská stavební společnost UNISTAV a.s. vstoupila na české trhy v roce 1990. Od té doby si vybudovala silné jméno i renomé a stala se jednou z nejvýznamnějších stavebních společností v České republice. Na svém kontě má společnost Unistav více, než 250 zrealizovaných staveb a 20 vlastních developerských projektů situovaných zejména na území Brna nebo Prahy.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Na rozhraní Prahy 5 a 6 vyrostl moderní projekt s vysokými standardy vybavení, o jehož vznik se zasloužila úspěšná developerská společnost VENELA a.s., která tak převedla sny a představy o dokonalém bydlení do hmatatelné podoby.

Kontaktujte developera:
222 700 020
Seznam projektů:
 

Lepšího developera si snad ani tento unikátní projekt nemohl přát. O vznik Rezidence Podbělohorská se zasloužila významná developerská skupina RP Projekt v čele se zkušeným architektem Ing. arch. Filip Zieglerem. Společně tak vytvořili nejen architektonicky zajímavou stavbu, ale především také místo pro klidný, spokojený a vysoce komfortní život všech věkových skupin.

Kontaktujte developera:
277 271 789
Seznam projektů:
 

Ptáte se, kdo stojí za vznikem unikátního projektu Rezidence Zátiší? Odpověď se skrývá ve slovním spojení Real-Treuhand Reality, které představuje vyhlášenou developerskou společnost. Ta se věnuje realizaci nadčasových developerských projektů zejména na území našeho hlavního města.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Toužíte po luxusním bydlení v těch nejatraktivnějších pražských lokalitách? Pak se zaměřte na projekty developerské a investiční společnosti ORCO Property Group, která se kromě výstavby zajímavých projektů a celé sítě hotelů MaMaison Hotels & Residences zaměřuje také na správu nemovitostí. V současné době má v držení majetek za více, než 2 miliardy Eur.

Kontaktujte developera:
222 700 022
Seznam projektů:
 

Pokud bychom měli vytvořit seznam nejvýznamnějších developerských společností na našem trhu, objeví se na něm jistě i společnost Manghi Czech. Ta vznikla již v roce 1993 a od doby svého založení si klade jeden jasný cíl, kterým je především komplexnost služeb a také jejich vysoká kvalita. Základem toho všeho je udržování kvalitního a dlouhodobého vztahu se svými klienty. Ti tak mohou využívat bohaté zkušenosti v oblasti analýzy trhu, v oblasti projektového a finančního řízení, nebo využívat služeb jako je kompletní správa majetku. To vše je doplňováno velmi jedinečných know – how v oblasti stavebnictví.

Kontaktujte developera:
277 271 850
Seznam projektů:
 

Většina těch nejúspěšnějších developerských projektů má jednoho společného developera. Tím není nikdo jiný, než velmi úspěšná společnost Crestyl Real estate s.r.o., která na našem trhu působí od roku 1996. Za tu dobu realizovala, jak celou řadu úspěšných projektů které byly zaměřeny na bydlení, tak i projektů zaměřených na komerční sféru. Do jejího portfolia však patří i dva úspěšné hotelové komplexy.

Kontaktujte developera:
222 700 034
Seznam projektů:
 
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.