Prosek Park

Prosek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek ParkProsek Park
DeveloperFINEP
Dispozice
Velikost - m2
Volnýchna dotaz
Cenajiž od na dotaz
Kontaktujte developera:
800 558 888
 
Popis projektu
Developerský projekt Prosek Park se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 – Střížkov, na ulici Lovosická a pro svou výjimečnou lokalitu patří mezi nejatraktivnější rezidenční projekty Prahy. Praha 9 – Střížkov je zajímavá především svou výbornou dopravní dostupností, ale také okolní zelení, množstvím nákupních možností a spektrem služeb. Bydlení v této atraktivní lokalitě je obzvláště vhodné pro mladé páry, ale i rodiny s dětmi a rezidenty, kteří vyhledávají klidné a pohodlné bydlení.

Bytový Park Prosek tvoří tři rezidenční domy, které v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Celkový počet bytů se pozastavil na čísle 138. Etapa I je již dokončena, tak na nic však nečekejte, počet volných bytů se každým dnem snižuje! Byla by přeci škoda přijít o nové bydlení v tak atraktivním místě.

Jednotlivé byty projektu lze vybírat z různých dispozic. Byty 1+kk disponují velikostí nad 48 m2, pokud toužíte po větším osobním prostoru, vybírat si můžete z bytů 4+kk, které nabízí až 98m2! Veškeré byty jsou nabízeny s možností variabilního řešení prostoru dle přání klienta. K parkování jsou určena krytá garážová stání.

Okolí Bytového Parku Prosek je protkáno řadou cestiček, chodníčků a odpočinout si můžete v zelených zahradách a parcích, které jsou určeny především Vám – rezidentům komplexu. Developerský projekt je lemován okouzlující zelení, která dotváří příjemnou atmosféru a skýtá možnost relaxace, kterou po náročném dni zajisté oceníte.
Lokalita projektu
Lokalita: Praha 9
 
 
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše požadavky
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.