Kontaktujte developera:
222 700 007

Star Group

Společnost Star Group Ltd. se poprvé objevila na českém trhu v roce 2003 a od té doby sbírá jedno ocenění, za druhým. Společnost tvoří nejen významní investoři, kteří čerpají nápady především na zahraničních realitních trzích, ale také kreativní manažeři, jež dokáží pružně přizpůsobovat developerské projekty současným potřebám klientů a moderním trendům. Toto důmyslné spojení tak vede k realizaci unikátních developerských projektů, které nemají obdoby.

Jaká je vize společnosti Star Group?

Developerská skupina Star Group Ltd. se snaží o realizaci vysoce moderních, ale zároveň finančně dostupných projektů, ve kterých naleznou své nové bydlení nejen nároční klienti, ale také všichni ostatní. Společnost propojuje moderní architekturu s přírodními prvky a jedinečnou lokalitou. Vznikají tak takové skvosty, jakými je například Kejřův Park nebo Rezidence Chabry.

Spousta nových bytů již zná své majitele

V současné době se počet prodaných bytů ustálil na čísle 500. Dalších přibližně 950 bytů je v různorodých fázích výstavby a realizace.

 
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.