Kontaktujte developera:
277 271 850

JRD

Vize developerské společnosti JRD je založena na dokonalém splynutí s přírodou, moderní architektuře a vytváření komfortního bydlení pro nejrůznější skupiny rezidentů. Naplnění těchto cílů se odráží v jednotlivých projektech této společnosti, které v sobě snoubí dokonalou architekturu, vysoké standardy vybavení jednotlivých domů a bytových jednotek i jedinečné splynutí s okolní přírodou. Když se k těmto výhodám přidá navíc ještě nízkoenergetický standard, ve kterém jsou jednotlivé byty vystavěny, o dokonalém a nadmíru komfortním bydlení již nemůže být pochyb.

Společnost JRD s.r.o. se zasloužila o vznik řady úspěšných projektů. Zmínit můžeme například Vily Diamantica, které vznikají v atraktivní lokalitě Prokopského údolí, projekt ECOCITY, jež v sobě kombinuje nízkoenergetický standard a netradiční rozměry bytových jednotek nebo projekt Vila na Výsluní, který bude dokončen v roce 2014 a nabídne celkem 15 luxusních bytových jednotek.

 
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.