Kontaktujte developera:
277 271 850

Manghi Czech Republic s.r.o.

Pokud bychom měli vytvořit seznam nejvýznamnějších developerských společností na našem trhu, objeví se na něm jistě i společnost Manghi Czech. Ta vznikla již v roce 1993 a od doby svého založení si klade jeden jasný cíl, kterým je především komplexnost služeb a také jejich vysoká kvalita. Základem toho všeho je udržování kvalitního a dlouhodobého vztahu se svými klienty. Ti tak mohou využívat bohaté zkušenosti v oblasti analýzy trhu, v oblasti projektového a finančního řízení, nebo využívat služeb jako je kompletní správa majetku. To vše je doplňováno velmi jedinečných know – how v oblasti stavebnictví.

Společnost Manghi Czech je jedním z developerů, kteří se nezaměřují pouze na stavbu bytových projektů, ale její záběr je mnohem širší. Dotýká se tak i oblasti hotelnictví a také volnočasových aktivit. Právě v těchto třech odvětvích můžeme najít celou řadu velmi zajímavých staveb, především z pohledu architektury a funkčnosti. Jedním z posledních projektů, který reprezentuje oblast bytových projektů, nese název La Corte. Ten se nachází v lokalitě Prahy 1 v Petrské ulici a díky svému unikátnímu provedení byl v roce 2012 vyhlášen realitním projektem roku 2012, kdy získal velmi prestižní cenu architektů.

Důvodem, proč jsou stavby této společnosti tak jedinečné nespočívá pouze v jejím know – how, ale i v provázání s významnou italskou společností Fratelli Manghi. Právě ta patří mezi špičku italských stavebních firem a dokonale dokáže veškeré projekty realizovat dle požadavků jednotlivých klientů. K tomu všemu samozřejmě patří i spolupráce s mnoha předními architekty, kteří jsou schopni každou stavbu navrhnout přesně tak, aby vyhovovala jak z funkčního hlediska, tak zároveň z toho estetického. Proto každý projekt přináší celou řadu velmi zajímavých inovací, což je právě u klientů velmi často žádané.

 
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.