Barrandov Hills byty

Barrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov Hills
DeveloperCrestyl
Dispozice
Velikost - m2
Volnýchna dotaz
Cenajiž od na dotaz
Kontaktujte developera:
222 700 034
 
Popis projektu
Jedním ze skutečně ojedinělých a velmi zajímavých projektů je Barrandov Hills. Tento developerský projekt je výjimečný už svým samotným umístěním. Stojí totiž na svahu, čímž poskytuje nádherný výhled na část Prahy, především potom na Prokopské údolí a Kavčí hory. Právě tímto směrem je vidět i z řady bytů, které jsou nabízeny všem zájemcům k prodeji.

Ti tak mohou vybírat z bohaté nabídky, která zahrnuje jak byty menší, o dispozicích 1 + kk o ploše 42 čtverečných metrů, tak nové byty, které uspokojí každého zájemce o skutečně obrovský byt. Tím je dispozice 5 + kk. Výhodou těchto bytů je i umístění přímo v horních patrech jednotlivých budov tohoto projektu. Samozřejmostí je možnost získat i garážové stání, nebo sklepní prostory.
Každý z bytů je velmi elegantně a originálně vybaven, což dokládají například obklady v koupelnách, kvalitní dlažba na chodbách, nebo odolná laminátová podlaha v obytných místnostech. Při realizaci bylo dbáno i na bezpečnost obyvatel, a tak jsou součástí všech bytů bezpečnostní a protipožární dveře. Bezpečí obyvatel i majetku doplňuje také to, že je celý areál uzavřen a nepřetržitá vrátnice tak zamezí vstup nežádoucím osobám.

Součástí každého bytového projektu by měla být i perfektní občanská vybavenost a také perfektní dopravní obslužnost. Vše splňuje projekt Barrandov Hills na jedničku. Pokud vyjedete autem, stačí se napojit na nedalekou Jižní spojku, které vás dovede doslova kamkoliv. Stejně snadná je i cesta městkou hromadnou dopravou. Z nedaleké zastávky Geologická se pohodlně dopravíte i do centra města, a to za pouhých 20 minut.

Samotná lokalita Prahy 5 potom nabídne vše, co případný obyvatel potřebuje ke spokojenému životu. Ať už to jsou obchody, školdy, restaurace nebo sportovní areály a klidové zóny, vše je doslova na dosah ruky od bytu v tomto rezidenčním komplexu.
Lokalita projektu
Lokalita: Praha 5
 
 
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše požadavky
Zaškrtnutím políčka potvrzuji, že jsem si přečetl Smluvní podmínky a souhlasím s nimi.
Stále si nevíte rady s výběrem nemovitosti?
Poradíme Vám na telefonním čísle 277 271 850.

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.